تلفن و اینترنت در تایلند

در تایلند چندین نوع سیم کارت اعتباری وجود دارد که گردشگران می توانند از آنها برای برقراری ارتباط با کشور خود استفاده نمایند .

فروشگاههای معتبری که این سیم کارت ها را در تایلند عرضه می کنند : نرخ هزینه قیمت تلفن و اینترنت در تایلند ایران Seven-Eleven و همچنین نرخ هزینه قیمت تلفن و اینترنت در تایلند ایران Family Mart هستند .

برخی از این سیم کارت ها مربوط به شرکت های مخابراتی تایلندی همچون : نرخ هزینه قیمت تلفن و اینترنت در تایلند ایران One Two Call و نرخ هزینه قیمت تلفن و اینترنت در تایلند ایران Happy و نرخ هزینه قیمت تلفن و اینترنت در تایلند ایران Dtac می باشند .

طریقه ارتباط و مکالمه از تایلند با ایران :

 • برای تماس با ایران از طریق سیم کارت های (Happy) و (Dtac)
 • شماره تلفن محلی + کد شهر (بدون صفر) + کد ایران + 004
 • « شماره هشت رقمی + 21 (شهر تهران) + 98 + 004 »
 • برای مثال: 44582386-21-98-004


 • برای تماس با ایران از طریق سیم کارت (12 Call)
 • شماره تلفن محلی + کد شهر (بدون صفر) + کد ایران + 005
 • «شماره هشت رقمی + 21 (شهر تهران) + 098 + 005»
 • برای مثال: 44582386-21-098-005


طریقه ارتباط و مکالمه از ایران با تایلند :

 • شماره تلفن موبایل شما در تایلند (بدون صفر) + کد تایلند
 • « شماره نه رقمی + 0066»
 • برای مثال: 812345678-0066

برقراری تماس داخل کشور تایلند و تماس های ضروری با ایران از طریق سیم کارت های معرفی شده مناسب و امکان پذیر است. اما تماس با ایران از این روش هزینه بسیار بالایی دارد، یعنی چیزی حدود 25 بات برای هر دقیقه، که شما ناگزیر به پرداخت هزینه های زیاد برای شارژ مکرر سیم کارت خود هستید. بنابراین، استفاده از کارت تلفن بین المللی را به شما پیشنهاد می کنیم. با این روش، شما بدون نیاز به شارژ سیم کارت خود می توانید از طریق این کارت ها با ایران تماس بگیرید.

در صورت نیاز با خرید آنها و فعال نمودن کد مخصوص مندرج در پشت کارت ها، قادر به انجام مکالمات طولانی با قیمت های مناسب (حدود 6 الی 7 بات) خواهید بود.
ارتباطات اینترنتی در تایلند

سرعت اینترنت در تایلند بسیار بالا می باشد به طوری که در حال حاظر تا سرعت 100 Mbps هم ارائه می گردد و می توان به دو صورت به اینترنت وصل شد. یکی از طریق کابل و دیگری از طریق وایرلس .

اتصال به اینترنت با کابل در تایلند

در صورتی که محل سکونت شما با شرکتهای ارائه دهنده اینترنت قرار داد داشته باشند با ارائه درخواست ظرف مدت 3 روز کاری به اینترنت از طریق کابل دسترسی خواهید داشت که از مبلغ 700 بات ماهیانه و با سرعت 7 Mbps شروع میشود .

اتصال به اینترنت از طریق وایرلس در تایلند

در تمام مناطق تایلند پوشش اینترنت از طریق وایرلس موجود است و با خرید اکانت از سوپرمارکت ها می توانید به اینترنت دسترسی پیدا کنید( لازم به ذکر است که در بعضی از فروشگا ه ها اینترنت به صورت رایگان اراِئه می گردد).

شرکت های ارائه دهنده اینترنت پر سرعت در تایلند :

True , 3BB , Buddybb , CAT , TOT

نرخ هزینه قیمت تلفن و اینترنت در تایلند ایران نرخ هزینه قیمت تلفن و اینترنت در تایلند ایران نرخ هزینه قیمت تلفن و اینترنت در تایلند ایران

در اینجا می توانید نظرات، پیشنهادات و سوالات خود را مطرح نمایید .نام:  
عنوان:  
متن:  
کد امنیتی: