پاتایا تایلند


پاتایا،پاتایا تایلند،شهر پاتایا،شهر توریستی پاتایا
پاتایا، شهر ساحلی و توریستی زیبای تایلند

پاتایا یکی از شهرهای ساحلی تایلند است که در فاصله 165 کیلومتری از جنوب شرقی پاتایا در کشور تایلند قرار دارد. همه ساله بیش از 5/5 میلیون توریست به پاتایا آمده و در این مکان سفر خوش و خاطره انگیزی را داشته و از طبیعت بی نظیر و دریای آن نهایت استفاده را می برند .

اولین منظره پاتایا که همان شن های ساحلی سفید و نرم، آبی بیکران آسمان و دریای زلالش چشم هر بیننده ای را محو خود می سازد و آرامشی وصف ناشدنی را در عمق آدمی زمزمه می کند .

بدلیل ساحلی بودن این شهر توریستی، در پاتایا می توان به ورزشهایی همچون شنا، موج سواری، قایق رانی، والیبال ساحلی، اسکی روی آب، غواصی، ماهیگیری و ... پرداخت .

در کنار سواحل زیبا و سرگرمی های متنوع، مراکز خرید بسیاری نیز در پاتایا وجود دارند که از جمله آنها می توان به بیگ سی Big C، لوتوسLotus ، رویال گاردن Royal Garden، سنترال فستیوال Central Festival، اوت لت Outlet، کارفور Carrefour، مایک Mike و فودلند Foodland اشاره کرد.

جاذبه های گردشگری پاتایا،جاذبه های توریستی پاتایا تایلند در پاتایا مسافرین و توریست ها مانند پاتایا می توانند از وسایط عمومی برای گردش در شهر و ساحل استفاده کنند که نوع و قیمت این وسایل با پاتایا کمی فرق دارد. دو وسیله نقیله معمول در پاتایا تاکسی و موتورسیکلت است. در پاتایا بخاطر ساحلی بودن شهر تاکسی ها وانت بارهایی با صندلی هستند که به ازای هر نفر مبلغ 10 بات کرایه را دریافت می کنند. موتورسیکلت هم وسیله ای است که با توافقی بین 20 تا 40 بات از آن برای حمل و نقل در پاتایا استفاده نمود. عزیزان توجه کنند که می توان در پاتایا موتورسیکلت هم اجاره نمود. خوش بگذره ...جاذبه های گردشگری و توریستی پاتایا
همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پاتایا و تایلند می توانید از لینکهای زیر استفاده نمایید :

در اینجا می توانید نظرات، پیشنهادات و سوالات خود را در باره پاتایا مطرح نمایید .نام:  
عنوان:  
متن:  
کد امنیتی: